Matico Educo Travel | Adresa: Ruzveltova 4/2, Beograd.| Telefon: 011/4076437

Nov

Ester Luxury Rooms 3* – Skala Potamia

Ester Luxury je potpuno nov i moderno opremljen smeštaj koji se nalazi u prvom redu do mora, pa smeštajne jedinice imaju delimičan ili direktan pogled na more. Poseduje privatan parking koji je na raspolaganju gostima.

Nalazi se u Skali Potamiji, na pet minuta od najstrožeg centra mesta. Plaža ispred samog objekta je kamenita i nije za kupanje, ali na samo par koraka počinje peščani deo koji je organizovan sa ležaljkama i suncobranima koji su besplatni uz naručeno piće.

Ester Luxury ima ukupno devet soba bez kuhinje, od kojih je jedna u prizemlju, a sve ostale na prvom spratu.

broj 9 je četvorokrevetna soba koja se jedina nalazi u prizemlju. Ova smeštajna jedinica ima jedan francuski ležaj i kauč na razvlačenje za dvoje manje dece. Ova soba nema balkon, već ima verandu sa bočnim pogledom na more.

broj 2 i 3 su sobe sa istim rasporedom nameštaja. Imaju po jedan francuski ležaj i jednu sofu, i takođe su pogodne za dve odrasle osobe i dvoje manje dece, ali su nešto manje kvadrature nego soba u prizemlju. Ove dve sobe imaju balkon sa direktnim pogledom na more.

broj 1 je soba bez balkona, a sa prozora se vidi hotel koji se nalazi pored. Prvenstvano je namenjen za dve odrasle osobe, ali kako ima malu sofu koja može da se razvuče može se smestiti i jedno malo dete, ali moramo napomeniti da se u tom slučaju dosta gubi na prostoru. Pored sofe postoji i francuski ležaj.

broj 4 je u potpunosti ista kao soba broj 1, s’ tim što se sa prozora vidi zid objekta pored.

broj 7 i 8 su sobe sa bočnim pogledom na more koje su najmanje kvadrature od svih smeštajnih jedinica. Veličina ovih soba je između 10 i 11 kvadratnih metara. Kupatilo je takođe manje, a tuš se nalazi odmah pored wc šolje. Ove dve smeštajne jedinice imaju samo jedan francuski ležaj, tako da su pogodne samo za parove bez dece. Ove sobe odgovaraju manje zahtevnim gostima koji većinu vremena provode van smeštajne jedinice.

broj 6 i 5 su sobe takođe za dve osobe, ali nešto veće kvadrature od soba 7 i 8. Ove sobe imaju balkon, ali gledaju na zid objakta pored. Obe sobe imaju po jedan francuski ležaj.

Sve sobe su klimatizovane, imaju mali frižider, LCD televizor, fen i kvalitetan i moderan namestaj. Potrebno je napomenuti da su sve sobe male kvadrature.

Čišćenje se vrši svakog dana, a zamena peškira i posteljine svakog drugog dana.

Gostima je omogućen pristup internetu (WiFi) i privatni parking iza objekta i svako vozilo ima garantovano parking mesto.

Kada dođete do centralne raskrsnice u Skali Potamiji (iz pravca plaže Golden beach), skrenite levo i vozite pravo sve dok ne dođete do šetališta i mora, a zatim ponovo skrenite levo dok sa leve strane ne vidite restoran Corali, iznad kog se nalazi ovaj smeštaj.

Prednost ovog smeštaja je što se nalazi u prvom redu do mora i na samom šetalištu, tako da su svi sadržaji brzo i lako dostupni.

Smestaj
Soba